Książka o Egipcie cd…

by poniedziałek, września 17, 2012 1 komentarze

 

Gdy słońce było bogiem - Zenon Kosidowski

Książka dla wszystkich zainteresowanych historią starożytnego Egiptu. W sposób barwny i ciekawy opisane są odległe dzieje, co pomaga odbiór czytelnikowi w każdym wieku.

Gdy słońce było bogiem

Zenon Kosidowski

Jako że nadal jestem w klimatach Egipskich …przeczytałem tę oto książkę ..bardzo pouczające lektura ..bardzo lubię pouczające lektury … polecam

 

 

 

W międzyczasie przeczytałem

Moje życie w haremie Jillian Lauren

Moje życie w haremie - Jillian Lauren

Powieść z wątkami autobiograficznymi, w której Jillian Lauren w barwny, pogłębiony psychologicznie sposób opisuje trudne dzieciństwo oraz późniejszą egzotyczną przygodę swojego życia. Jako młoda studentka dziewczyna porzuca szkołę teatralną na rzecz offowego teatru na Brodwayu. Początkowo dorabia jako striptizerka, następnie jako ekskluzywna call-girl. Marzy o karierze aktorskiej, ale mimo talentu, wyrobienia intelektualnego i ambicji nie ma perspektyw. Podejmuje ofertę zatrudnienia w charakterze dziewczyny do towarzystwa w Brunei, gdzie za duże pieniądze zostaje jedną z kilkudziesięciu dziewcząt tworzących harem księcia Jefriego, młodszego brata sułtana. Jako faworyzowana przez księcia kochanka spędza rok w złotej brunejskiej klatce. Poza intrygującą częścią fabuły dotyczącą pobytu w haremie, autorka próbuje odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób traumatyczne dzieciństwo, niewiedza o biologicznych rodzicach, poczucie wyobcowania w szkole, zrobiły z wrażliwej dziewczyny prostytutkę.

 

Stanowczo nie polecam …

 

PS Zdałem wreszcie na prawo jazdy Kat A

Cezar

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

1 komentarz:

  1. "Moje życie w haremie" mam na swojej półce, tzn miałam bo w tej chwili podkradła mi ją mama :D
    Nie miałam jeszcze okazji jej przeczytać ale to tylko kwestia czasu :)

    OdpowiedzUsuń