Prostowanie zwojów

by środa, września 01, 2010 0 komentarze

 

image

JEJ !!!

Z radością oddajemy w ręce Czytelników drugie wydanie "Prostowania Zwojów". Drugie i do tego poszerzone o kilkanaście wyjątkowo niebezpiecznych stron! Popularność tej książki nie jest przypadkiem, składa się na nią: barwny styl, błyskotliwa narracja i pozbawiona kompromisu niezwykle trafna wiwisekcja świata doznań ekstremalnych. Wszystko to podane na luzie, z dystansem i z końską dawką humoru, ale równocześnie pełne refleksji i głębi. Historie z jednej strony nieobliczalne i skrajne, z drugiej - bliskie i do bólu prawdziwe; od duchowych uniesień po fizjologiczne upadki. W górach, w skałach i na rozsypujących się kominach przedwojennych browarów... Pozycja dla każdego - ballada o wielkiej, szczerej namiętności.

Popularność!!!! Przykład idealny jak wziąć coś .. uprzeć się i promować przez dwa lata i coś może wyjdzie.

Książka napisana w sposób co najmniej dziwny .. czy na świecie nie ma juz redaktorów, korektorów ..czy kogokolwiek ..kto by powiedział autorowi że nie wystarczy nabazgrać coś ..i nazwać to książką ..aby było książką.

Nie ujmuję autorowi …niczego  … na pewno ma miał pasję ..ja w książce tego nie czułem …a chwalenie sie sraką na ścianie :) bez komentarza ….. ostatnio wielka jakaś gwiazda ..opowiadała że sika pod prysznicem ..i dzięki temu oszczędza wodę bo nie musi spłukiwać.NO I SUPER ….oszczędzaj …ale po co o tym opowiadać ..każdy pewnie kiedyś sikał …. i miał “srakę" w dziwnym miejscu ..:)

No nic

Kaszanka jednym słowem

Cezar

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

0 komentarze:

Prześlij komentarz