Amerykańska Gejsza Jacobson Lea

by sobota, lutego 06, 2010 0 komentarze

image

Pikantny pamiętnik Amerykanki, która zatrudniła się w Tokio jako hostessa i zarazem frapująca książka o życiu w dzisiejszej Japonii. Z jednej strony autobiograficzna historia kobiety, która weszła w świat podziemnej erotyki i uciech, stając na granicy samozniszczenia. Z drugiej – błyskotliwa analiza tamtejszej kultury i obyczajowości, opartej na nierówności płci, pełnej sfrustrowanych ludzi i szaleństwa zmysłów, dokonana przez autorkę, będącą z wykształcenia... kulturoznawcą Azji.

 

Dzięki lub przez “A” przechodziłem kiedyś przez książki o kobiecych zwierzeniach na temat …jak to trudno ,fajnie itp. w innej kulturze się żyje (Biała Masajka itp.)

Ta książka jest jednak inna … lepsza fajniejsza …ciekawsza …może dlatego ze pisana z perspektywy młodej dziewczyny która nie rozpamiętuje przez 10 stron dlaczego to zrobiła tylko pisze że zrobiła …

Generalnie może się podobać ..nawet facetowi

4,5/6

Cezar

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

0 komentarze:

Prześlij komentarz